123online.cz: Oblečení & Obuv - Sandály, Kozačky, Baleríny
Úvod >  Muži Obuv >  Módní tenisky >  Muži Obuv - Adidas adidas Los Angeles Modrá / Módní tenisky FGF2U34HC66FES

Muži Obuv - Adidas adidas Los Angeles Modrá / Módní tenisky FGF2U34HC66FES

Kč2,125.20  Kč1,518.00

Qty:

Pánsko tenisky pocházející z legendárního modelu Los Angeles, který se vynořil z archivu a přebral známky retro stylu od tenisek LA Trainer. Kvalitní svršek vyrobený z kvalitního textilu společně s extra přilnavou podrážkou Continental™. Odhalené prošívané detaily společně s klasickými třemi pruhy. Vstřikovaná mezipodešev EVA, která poskytuje pohodlí po celou dobu chození.

Značku adidas a její historii není asi protřeba zvlášť představovat. V roce 1920 si mladý Adolf Dassler otevřel v malou dílnu na výrobu bot. V roce 1924 založil Adolf společně se svým bratrem Rudolfem společnost Dassler Brothers Shoe Factory a do výroby bot se pouštějí ve velkém.
Rok 1948 je pro bratry tím stěžejním a kvůli neshodám se rozcházejí. Adolf využije spojení prvních slabik svého jména a příjmení a vytváří značku adidas, která patří mezi největší výrobce sportovní obuvi a oblečení na světě. Značka adidas spolupracuje s největšími ikonami sportu a kultury na světě a je jedním z pionýrů v oblasti nových technologií a designu.
  • Muži Obuv - Adidas adidas Los Angeles Modrá / Módní tenisky FGF2U34HC66FES
  • 152 Balení skladem
  • Kód: DHR5E37PW65OUV

Copyright © 2016 www.123online.cz, Všechna práva vyhrazena.