123online.cz: Oblečení & Obuv - Sandály, Kozačky, Baleríny
Úvod >  Muži Obuv >  Módní tenisky >  Muži Obuv - Adidas adidas Superstar Foundation Bílá / Módní tenisky RUG1H63QJ64MTF

Muži Obuv - Adidas adidas Superstar Foundation Bílá / Módní tenisky RUG1H63QJ64MTF

Kč2,094.40  Kč1,496.00

Qty:

Unisexové tenisky adidas Superstar ze 70. let začínaly jako basketbalová obuv, která dominovala na všech hřištích. Netrvalo dlouho a boty pronikly do světa skateboardingu a do streetového stylu poté i hiphopu. Tento model se nese ve stylu ALL White tenisek a je jak pánský tak dámský. Boty si zachovávají klasický vzhled se svrškem z potahované kůže. Mají všechny originální detaily typické pro model Superstar, včetně zubatých okrajů na 3 proužcích a typického gumového krytí špičky.Značku adidas a její historii není asi protřeba zvlášť představovat. V roce 1920 si mladý Adolf Dassler otevřel v malou dílnu na výrobu bot. V roce 1924 založil Adolf společně se svým bratrem Rudolfem společnost Dassler Brothers Shoe Factory a do výroby bot se pouštějí ve velkém.

Rok 1948 je pro bratry tím stěžejním a kvůli neshodám se rozcházejí. Adolf využije spojení prvních slabik svého jména a příjmení a vytváří značku adidas, která patří mezi největší výrobce sportovní obuvi a oblečení na světě. Značka adidas spolupracuje s největšími ikonami sportu a kultury na světě a je jedním z pionýrů v oblasti nových technologií a designu.
  • Muži Obuv - Adidas adidas Superstar Foundation Bílá / Módní tenisky RUG1H63QJ64MTF
  • 176 Balení skladem
  • Kód: GUW5F65MK84NXP

Copyright © 2016 www.123online.cz, Všechna práva vyhrazena.